Kategorie
Najazdy do załadunku – jakie wybrać?

Załadunek quada, motocykla czy też kosiarki często bywa kłopotliwy ze względu na gabaryt transportowanego przedmiotu. Sprzęt ten często bywa ciężki a załadunek na busa czy też przyczepkę może okazać się nie lada wyzwaniem. Mimo dobrych chęci czasami brakuje tego „czegoś”. W Internecie można znaleźć różne poradniki „jak zrobić podnośnik do traktorka kosiarki” ale czy taka prowizorka ma na dłuższą metę racje bytu?

Wiosna, lato, jesień, zima – rampy na każdą porę roku. Przy zakupie tego typu produktu warto zadać sobie pytanie „do czego mi to będzie potrzebne?” Wówczas zdajemy sobie sprawę jak szerokie zastosowanie mają zwykłe (albo niezwykłe) podjazdy. A jest ich wiele. W sezonie koszenia trawy, tego typu rampa nada się idealnie do transportu traktorków czy kosiarek. Już nigdy więcej nie będziesz musiał dźwigać i niszczyć sobie kręgosłupa. Ponadto jeżeli jeździsz na motorze, tego typu produkt może okazać się też najazdem transportowym do motocykla. Motocykl póki jest sprawny cieszy, niestety bywają momenty kiedy sprzęt zawodzi i trzeba zawieźć ukochany motor do mechanika. Wówczas do transportu idealnie nada się rampa łamana lub stała. Rampa idealnie nada się do transportu quada. Podjazdy stalowe lub aluminiowe to wszechstronny produkt i często też jest kupowany przez ekipy budowlane do transportu ciężkiego sprzętu budowlanego. Sprzęt ten często jest przerzucany z budowy na budowę, a jego załadunek i rozładunek staje się przez to bardzo uciążliwy. Podjazdy znajdą swoje zastosowanie nawet w zimie! Przy dużych opadach śniegu, można je wykorzystać do transportu maszyny do odśnieżania.

Najazd stalowy do kupienia tutaj: http://bit.ly/2oPUtlE

Rampy najazdowe stalowe

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje najazdów. Pierwszy z nich to podjazdy wykonane ze stali. Charakteryzują się one dużą nośnością oraz stabilnością. Do dyspozycji są dwa modele: składane najazdy oraz stałe. Model składany jest bardzo mobilny, gdyż łamie się on w 3 miejscach. Dzięki takiemu rozwiązaniu najazd można zamontować bezpośrednio na przyczepce lub busie, a jego mała wielkość nie będzie przeszkadzać przy codziennym użytkowaniu. Kolejny model to najazdy stałe, bez możliwości złożenia. Na ten model decydują się osoby którym nie zależy na miejscu, a użytkowanie podjazdów będzie okazjonalne. To idealny model również do transportu motocykli, gdyż niektóre modele występują na sztuki.

Najazdy aluminiowe do kupienia tutaj: http://bit.ly/2mATq8B

Rampy najazdowe aluminiowe

Kolejnym rodzajem ramp transportowych są rampy aluminiowe. Główną zaletą tego typu najazdu jest lekkość i wytrzymałość. Przy wadze 6,5kg rampa jest w stanie wytrzymać ciężar nawet do 340kg. Dostępne są różne długości i szerokości przez co produkt ten cieszy się ogromnym powodzeniem i często znika z magazynu. Rampy aluminiowe mają takie same zastosowanie co podjazdy stalowe. Dodatkowo podjazdy aluminiowe mogą być łamane na pół lub stałe. W zależności od modelu, powierzchnia rampy może być żeberkowa lub w całości wypełniona.

Wszystkie wyżej wymienione najazdy mogą służyć jako najazd motocyklowy, najazd do traktorka, najazd do kosiarki czy też najazd do quada. Możliwości podjazdów jest wiele, a ich wytrzymałość i odporność pozwala na wszechstronne użytkowanie. Oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższą starannością i charakteryzują się wysoką jakością. Nasze najazdy posiadają certyfikat CE i zostały one dopuszczone do obrotu na europejski rynek handlowy. Kupując rampy w naszym sklepie masz pewność że produkt jest wolny od wad, a cena najlepsza na rynku. Na każdy zamówiony produkt w naszym sklepie wystawiamy rachunek lub fakturę. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą TUTAJ