Dostawa i płatność

Dostawa i płatności

Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych w zależności od rodzaju zamówionego towaru. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie przesyłki oraz jej dostawę. Od momentu nadania termin dostawy zależny jest od wyboru formy dostawy, tj. kurierska, pocztowa, lub Paczkomaty.

Ze względu na bezpieczeństwo, wygodę oraz czas realizacji polecamy wybór formy wysyłki – Kurier DPD.

O szczegółach doręczenia Klient zostanie poinformowany w mailu informującym o wysłaniu zamówienia.

Aby sprawdzić etap doręczenia przesyłki kurierskiej DPD należy wkleić numer listu przewozowego na stronie https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke

Aby sprawdzić etap doręczenia przesyłki Poczty Polskiej należy wkleić numer listu przewozowego na stronie http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Aby sprawdzić etap doręczenia przesyłki Paczkomaty należy wkleić numer listu przewozowego na stronie https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-przesylke

W przypadku stwierdzenia naruszenia przesyłki, poluzowanej folii, uszkodzenia taśm firmowych kompletność i stan należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków bądź uszkodzeń należy sporządzić protokół, który jest jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji. Kurier doręczający jest zobowiązany zaczekać czas niezbędny do sprawdzenia zawartości paczki.

W razie Twojej nieobecności kurier zostawi awizo i podejmie drugą próbę doręczenia. Po dwóch nieudanych próbach doręczenia paczka wraca do Sklepu.

Koszt wysyłki: kurierskiej 12,99 zł w przypadku płatności z góry – 16,99 zł w przypadku płatności za pobraniem (u kuriera). Cena może się różnić od w/w w przypadku paczek gabarytowych.

Metody płatności

  • Przelewy24.pl
  • Za pobraniem u kuriera
  • Przelew tradycyjny – dane do przelewu:

Dane do przelewu

GIFT HOME Mariusz Szkaradek
Kosmonautów 6, 33-300 Nowy Sącz
KONTO BANKOWE: ING Bank Śląski 52 1050 1722 1000 0097 0413 5863

Drewniane zabawki edukacyjne
Zabawki drewniane od lat zajmują czołowe miejsce wśród najchętniej wybieranych zabawek dla dzieci. Najważniejszą zaletą tego typu zabawek są walory edukacyjne, dostarczanie pozytywnych bodźców, działanie na wyobraźnie czy też stymulowanie prawidłowego rozwoju dziecka w zakresie manualnym czy sensorycznym. W ofercie posiadamy drewniane domki dla lalek które pobudzają wyobraźnie dziecka, drewniane kuchnie które umożliwiają poznawanie świata poprzez naśladowanie dorosłych czy też edukacyjne pchacze, kostki, klocki. Nasze zabawki dedykujemy zarówno dziewczynkom jak i chłopcom. Każda z oferowanych przez nas zabawek posiada odpowiednie certyfikaty CE, EN-71 oraz spełnia surowe normy bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Przejdź