GIFTHOME
adres:
kontakt:
ul Kosmonautów 6
33-300 Nowy Sącz
NIP: 7343511695
REGON: 381001961
Napisz do nas:
DZIĘKUJEMY! Twoja wiadomość została wysłana, wkrótce na nią odpowiemy.
Biuro obsługi klienta
Jesteśmy tutaj dla Ciebie, dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chcesz uzyskać opinii na temat danego produktu - skontaktuj się z nami. Nie trać czasu na kolejki do informacji w dużych centrach handlowych, usiądź wygodnie i wyślij wiadomości email, napisz na czacie (prawy dolny róg) lub zadzwoń. Jak tylko chcesz, w dowolnej formie!
Obsługa klienta
+48 667-400-409
godziny pracy biura pon - pt od 9:00 do 17:00
Numer konta bankowego
52 1050 1722 1000 0097 0413 5863
Tytułem: Nr zamówienia podany w email
Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg. aktualnego cennika
Zwroty i reklamacje
Każdy klient ma możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość z Gifthome.pl do 30 dni daty otrzymania towaru . Nie musisz podawać powodu zwrotu! Pamiętaj, że zgodnie z polskim prawem możliwość zwrotu 14 dniowego (u nas 30 dni!) dotyczy tylko Konsumentów. Oznacza to, że kupując produkt na użytek firmowy (z fakturą zakupu z numerem NIP przedsiębiorstwa) nie będziesz mógł skorzystać z jakiegokolwiek zwrotu.

Wydrukuj i uzupełnij formularz zwrotu (odstąpienia od umowy)

Formularz zwrotu znajdziesz tutaj.

Produkt wraz z formularzem zapakuj do paczki

Zabezpiecz towar i spakuj go do odpowiednio przygotowanej paczki. Nie zapomnij zapakować do środka wypełnionego formularza.

Wyślij paczkę kurierem lub pocztą na adres:

GIFT HOME Mariusz Szkaradek
ul. Kosmonautów 6
33-300 Nowy Sącz

Możesz też dostarczyć towar osobiście

Czekaj na zwrot środków

Zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni od daty wysłania oświadczenia*

Masz pytania? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

 

*Należne środki zostaną zwrócone na konto Klienta w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez GIFT HOME oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sklep zastrzega sobie prawo wstrzymania się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania towaru lub potwierdzenia jego dostarczenia (np. poprzez wysłanie do nas numeru listu przewozowego od kuriera), w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Dostawa i płatność

Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych w zależności od rodzaju zamówionego towaru. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie przesyłki oraz jej dostawę. Ze względu na bezpieczeństwo, wygodę oraz czas realizacji polecamy wybór formy wysyłki – Kurier DPD. O szczegółach doręczenia Klient zostanie poinformowany w mailu informującym o wysłaniu zamówienia.

KOSZT WYSYŁKI:

  • kurier DPD paczki do 25kg – 12,99 zł
  • kurier DPD paczki od 26kg do 50kg – 44,99
  • kurier DPD paczki powyżej 50 kg (paleta) – 144,99zł
  • kurier DPD Pobranie paczki do 25 kg – 19,99 zł
  • kurier DPD Pobranie paczki od 26kg do 50 kg – 54,99 zł
  • kurier DPD Pobranie paczki powyżej 50 kg – 154,99 zł

W przypadku stwierdzenia naruszenia przesyłki, poluzowanej folii, uszkodzenia taśm firmowych kompletność i stan należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków bądź uszkodzeń należy sporządzić protokół, który jest jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji. Kurier doręczający jest zobowiązany zaczekać czas niezbędny do sprawdzenia zawartości paczki.
W razie Twojej nieobecności kurier zostawi awizo i podejmie drugą próbę doręczenia. Po dwóch nieudanych próbach doręczenia paczka wraca do Sklepu.

DOSTAWA od 24h

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

do 30 dni

DARMOWA DOSTAWA

na wybrane produkty